..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Postać

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
go¶ci w serwisie: 0

Postacie w Baldur's Gate II


Yoshimo

Lokalizacja Lochy Irenicusa, 2 poziom
Klasa Łowca Nagród
Charakter Neutralny
Siła 17
Zręczność 18
Kondycja 16
Mądrość 10
Inteligencja 13
Charyzma 14

Yoshimo zapytany o przeszłość, robi przygnębioną minę, bo wydaje mu się, że wszyscy powinni znać jego reputację. Zgodnie z własną opinią jest dobrze znany wśród ludzi z koneksjami jako odważny i zaradny złodziej. Choć opowieść robi wrażenie, sam narrator wydaje się niezdolny do takich wyczynów i jest raczej nieudacznikiem, niż wielkim światowcem. Jednak jemu to nie przeszkadza, a może nawet pomaga w interesach. Jest świadomy, że jego wesołe usposobienie zjednuje mu większość spotkanych osób.

Yoshimo to całkiem ciekawa propozycja dla drużyny potrzebującej niezłego złodzieja. Jest dostępny prawie na samym początku gry. Ciekawy image postaci oraz całkiem dobre dialogi... Wydaje się idealnym złodziejem dla drużyny, ale jakoś nigdy za nim nie przepadałem. Takie ciepłe kluchy, poza tym jest... a zresztą zobaczycie sami ;-)

Viconia

Lokalizacja Dzielnica Rządowa
Klasa Kapłan
Charakter Neutralny Zły
Siła 10
Zręczność 19
Kondycja 8
Mądrość 18
Inteligencja 16
Charyzma 14

Zapytana o niedawną przeszłość, Viconia odpowie szyderczo, że nie nasza to sprawa pytać ją o takie rzeczy. Nadal można wyczuć w jej głosie dumę, kiedy opowiada o swoim domu w krainie Podmroku, w mieście Menzoberranzan. Można jednak odnieść wrażenie, że nie ma tam już dla niej miejsca, że jej rodzina i Dom stały się najprawdopodobniej ofiarami podłej polityki Drowów. W dalszym ciągu oddaje cześć Bogini Nocy Shar, co wydaje się być jedyną dobrą stroną jej wygnania. Sprawia wrażenie ponurej i zgorzkniałej i na pewno nauczyła się niejednego o nietolerancji, jaką musi znosić żyjąc wśród mieszkańców powierzchni. Jej naturalne zdolności Drowa osłabły z czasem, co przyczyniło się do jej poczucia braku przynależności.

Cóż... Ognista Drowka to miła propozycja dla każdego, kto ma ochotę stworzyć „złą” drużynę. Charyzmatyczne dialogi (bez odzwierciedlenia w cechach :/) i porywający romans, to chyba największe roleplayowe atuty tej pani... No i jest drowką, a obecnie Drowy są bardzo modne.

Valygar Corthala

Lokalizacja Chata na Wzgórzach Umar
Klasa Łowca
Charakter Neutralny Dobry
Siła 17
Zręczność 18
Kondycja 16
Mądrość 13
Inteligencja 10
Charyzma 10

Valygar, zapytany o swoją przeszłość, długo milczy, a jego twarz nabiera ponurego wyrazu. Wyjaśnia krótko, że jest ostatnim przedstawicielem szlachetnego rodu Corthala, niegdyś jednej z najbogatszych rodzin w Amn. Jednak ród Corthala od zawsze cierpiał z powodu umiejętności magicznych, które jak przekleństwo objawiały się u jego członków. Każdy Corthala, który zaczynał używać swoich talentów, popadał w obłęd i tragicznie kończył żywot. Matka Valygara była ostatnią ofiarą rodowej klątwy, ale łowca nie chciał opowiedzieć żadnych szczegółów. Valygar zamierza wypełnić rodzinną przysięgę, to znaczy odnaleźć i unicestwić swojego przodka Lavoka, a następnie umrzeć bezpotomnie.

Jakiś frajer z kataną. Kto go w ogóle do gry wrzucił? Tyle lepszych rozwiązań dla drużynowego łowcy, a oni dali jakiegoś... ehhh... szkoda słów. Ale trzeba przyznać, że portret ma całkiem ciekawy... Dużo lepiej pasuje jednak do postaci gracza :P


strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6]
komentarz[104] |

Komentarze do "Postacie w Baldur's Gate II"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


   Top 10
   Solucja do Ba...
   Postacie w Ba...
   Postacie dobr...
   Postacie złe ...
   Kuźnia Cromwe...
   Potwory w Bal...
   Niezapomniane...
   Postacie neut...
   Felieton o Ba...
   Zadania w Kul...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.029273 sek. pg: