..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Postać

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
go¶ci w serwisie: 0

Zadania w Więzieniu Irenicusa i na Promenadzie WaukeenWięzienie Irenicusa

1. Uwolnij Minsca

Porozmawiaj z uwięzionym Minsciem i poprowadź dialog tak, by się zezłościł i wyrwał kraty. Kiedy już się opanuje, będziesz mógł przyłączyć go do drużyny.

2. Uwolnij Jaheirę

Porozmawiaj z uwięzioną Jaheirą, która poprosi cię byś znalazł klucz do jej klatki. Znajduje się on w pomieszczeniu obok, gdzie stoi golem. Po uwolnieniu Jaheiry będziesz mógł ją dołączyć do swojej drużyny.

3. Pomóż Rielev’owi

Porozmawiaj z uwięzionym w słoju Rielevem. Poprosi cię on byś skończył jego męczarnie, zabierając baterię ze słoja. Gdy to zrobisz, Rielev umrze.

4. Pomóż Driadom

Driady poproszą Cię byś zaniósł żołędzie Leśnej Królowej. By je zdobyć musisz pokonać duergary. Leśną Królową znajdziesz na Wzgórzach Wichrowych Włóczni. Gdy oddasz żołędzie, uwięzione driady zyskają wolność.

5. Uwolnij Geniusza

Przemierzając Więzienie Irenicusa, natrafisz w końcu na figurkę Żywiołaka Powietrza. Włóż ją pod drzwi na północy pierwszego poziomu i wejdź do pomieszczenia. Geniusz poprosi Cię byś mu przyniósł butelkę od driad. Udaj się do nich, weź butelkę i wróć do geniusza, który sowicie Cię wynagrodzi. Da Ci bowiem Miecz Chaosu Sarevoka +2

6. Uwolnij Frennedana

Frennedana znajdziesz w pokoju za wielką szybą. Powie ci on, że klucz do jego celi znajduje się w którejś ze skrzyń. Kiedy go uwolnisz zamieni się w zmiennokształtnego, więc będziesz musiał go zabić.

7. Zbierz klucze i zdobądź różdżki

Na drugim poziomie Więzienia Irenicusa, w różnych skrzyniach znajdziesz klucze. Weź je wszystkie, a gdy dojdziesz do dużego pomieszczenia z kolorową podłogą, umieść klucze w odpowiednich miejsach. Unieszkodliwi to pułpaki, a Ty zdobędziesz kilka przydatnych różdżek.

Promenada Waukeen

1. Namiot Cyrkowy

Porozmawiaj ze strażnikiem stojącym koło namiotu cyrkowego. Powie ci on, że wewnątrz wydarzyło się coś dziwnego. Zaofiaruj się, że sprawdzisz o co chodzi. Wcześniej porozmawiaj z Giranem i powiedz, że odnajdziesz jego matkę. Na początku rozwiąż zagadki Geniusza, a następnie wejdź do środka. Porozmawiaj z wielkim ogrem który okaże się być w rzeczywistości Aerie. Będziesz teraz musiał zabić dwie osoby, by zyskać miecz, który uwolni Aerie. Gdy to zrobisz będziesz mógł przyłączyć Aerie do drużyny. Wejdź do następnego pomieszczenia, zabij wszystkie cienie i inne potwory i wejdź przez duże drzwi do następnego miejsca. Zabij Kalaha. Teraz wyjdź z namiotu, pogadaj ze strażnikiem i Giranem i zadanie wykonane. Będziesz mógł też przyłączyć Aerie do swej drużyny.

2. Serce Yoshimo

Jeśli macie w drużynie Yoshimo i będzie wam on towarzyszył aż do Czarowięzów i potyczki z Irenicusem, umierając poprosi was o zaniesienie jego serca do świątyni Illmatera na Promenadzie Waukeen. W ten sposób uwolnicie jego udręczoną duszę.


Boromir.
komentarz[151] |

Komentarze do "Zadania w Więzieniu Irenicusa i na Promenadzie Waukeen"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


   Top 10
   Solucja do Ba...
   Postacie w Ba...
   Postacie dobr...
   Postacie złe ...
   Kuźnia Cromwe...
   Potwory w Bal...
   Niezapomniane...
   Postacie neut...
   Felieton o Ba...
   Zadania w Kul...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019582 sek. pg: