..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
   » Ogólne

   » Postać

   » Rozgrywka

   Szukaj
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
go¶ci w serwisie: 0

Zadania w Slumsach i Dzielnicy MostówSlumsy

1. Zdobądź Pieniądze

Gdy tylko wejdziesz do slumsów podejdzie do Ciebie Gaelan i powie, że ma potężnych przyjaciół, którzy mogą Ci pomóc w odnalezieniu Imoen. Będziesz musiał zdobyć 20 000 sztuk złota, choć potem cena zostanie obniżona do 15 000.

2. Pomóż Nalii

Gdy wejdziesz do gospody podbiegnie do Ciebie Nalia. Poprosi Cię byś udał się wraz z nią do jej rodzinnej twierdzy i pokonał wroga, który ją zajął. Po przybyciu na miejsce okaże się, że będziesz walczyć z trollami. Gdy uda Ci się już oczyścić twierdzę z przeciwników, jeśli dobrze poprowadzisz rozmowę, będziesz mógł zostać władcą Twierdzy D’Arnise. Poza tym możesz przyłączyć Nalię do drużyny.

3. Lord Firkraag

Lord Firkraag poprosi Cię byś się udał na Wzgórza Wichrowych Włóczni. Gdy tam dotrzesz będziesz musiał walczyć z kilkoma potworami, które okażą się tak naprawdę paladynami. By zmazać z siebie grzech, będziesz musiał pokonać Firgraaga, który okaże się być smokiem. Przy okazji będziesz mógł uratować córkę Garrena, który Ci pomógł po zabiciu paladynów.

4. Uwolnij Niewolników

Pogadaj z Lethinanem o specjalnych usługach gospody. Idź do zamkniętych drzwi i po pokonaniu strażników pogadaj z Hendakiem, a następnie uwolnij go. Powie Ci on, że w kanałach znajdziesz wejście do Zagrody Niewolników, gdzie przetrzymywani są ludzie. Idź tam, pozabijaj kogo trzeba i uwolnij niewinnych ludzi.

5. Kula Sfer

Jeśli masz w drużynie Valygara, lub jego ciało, to możesz wejść do Kuli Sfer. Czeka Cię teraz sporo walk i uruchomienie golema. Gdy pokonasz Lavoka, przed śmiercią poprosi Cię byś zatrzymał reaktor. Musisz zabić demona z innej sfery i wziąć jego serce. Po wygranych walkach zatrzymaj reaktor i pogadaj z Lavokiem, dzięki czemu wydostaniesz się z Kuli Sfer.

6. Zmierz się z Amalasem na Arenie Gbura

Kiedy dostaniesz się na zaplecze Gospody pod Miedzianym Diademem, pogadaj z niejakim Amalasem i zmierz się z nim w walce na Arenie Gbura.

7. Rumar

W Gospodzie pod Miedzianym Diademem spotkasz żonę Rumara. Okazuje się, że szuka go i podejrzewa o zabawianie się z dziwkami. Rumar jest na zapleczu. Pogadaj z nim. Masz teraz do wyboru, albo wsypać go żonie, albo pomóc mu i naprowadzić kobietę na fałszywy trop.

8. Skompletuj Mówiący Miecz Lirarcor

Żeby skompletować Mówiący Miecz Lirarcor musisz się udać do kanałów pod Gospodą pod Miedzianym Diademem. Tam będziesz musiał znaleźć cztery przedmioty: dłoń, pierścień, magiczny kij i butlę krwi. Kiedy już będziesz wszystko miał, udaj się na wschód i włóż rzeczy do rur. Wpierw kij, potem dłoń, pierścień i na końcu butlę krwi. To koniec, masz gadający miecz ;)strony: [1] [2]
komentarz[72] |

Komentarze do "Zadania w Slumsach i Dzielnicy Mostów"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


   Sonda

aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta


   Top 10
   Solucja do Ba...
   Postacie w Ba...
   Postacie dobr...
   Postacie złe ...
   Kuźnia Cromwe...
   Potwory w Bal...
   Postacie neut...
   Niezapomniane...
   Felieton o Ba...
   Zadania w Kul...

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019773 sek. pg: